Pristatome keletą išskirtinių INTRO projektų, čia - PRESS JAZZ:

Press Jazz - penkiasdešimties muzikos renginių ciklas.

2003 – 2005 metais Vilniuje liepsnojo džiazo muzikos renginių ciklas – Press Jazz, sesijos vyko Intro kultūros centre. Pagrindinis projekto akcentas buvo gyvai grojanti grupė atliekanti savos kūrybos kūrinius, o improvizacijas grojanti drauge su Djais.

Tuo laikotarpiu tai buvo vienintelė džiazo muzikos oazė Vilniaus mieste pastoviais renginiais pristatanti tokią muziką, o išskirtinis santykis tarp gyvos ir DJ muzikos traukė smalsuolius džiaugtis nuostabia renginių atmosfera, kurią kartais papildydavo ir interjero dizainerių prisilietimai.

Pasak projekto autorių Vygando Šimbelio ir Audriaus Nako: „džiazas yra labai plati muzika nepavaldi niekam, o mūsų kuruojamas projektas pasižymi subtiliu šio muzikos žanro praplėtimu, Press Jazz renginiuose visada būtinai groja gyvi muzikantai kartu su Djais. Taip sukuriama plati džiazo muzikos skalė nuo intelektualios muzikos klausymo iki ekstazinio šokio, kaip pasakytų patys muzikantai iki vaibo (vibe) ar draivo (drive).“

Press Jazz, tai penkiasdešimties džiazo muzikos renginių ciklas, kuriame dalyvavo visi geriausi Lietuvos jazz muzikantai, nuo jaunųjų talentų iki gerai žinomų vardų: Labutis, Laurinavičius, Chalikovas, Jofė, Gotesmanas, Mikeliūnas, Kanevičius, Molokojedovas, Pulauskas, Mockūnas, M. ir D. Aleksos, Nivinskis ir kiti. Taip pat pasirodė gyvo garso grupės „Magic Mushrooms“, įvairūs jungtiniai projektai ir kiti džiazuojantys kolektyvai. Šios srities DJų nėra daug, tad jie visi išstojo drauge su grupėmis, band‘ais, kvartetais, trio ir kitų sąstatų jazz muzikantais: 2Fresh, Quazar, Genys, Deneez ir kiti.